Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Witamy na stronie Komitetu Młodej Kadry PZITB

1234

Koła

1111

Członkowie

5467

Krajowych zjazdów

5555

Zrealizowanych projektów

          Komitet Młodej Kadry PZITB jest organizacją zrzeszającą studentów oraz absolwentów kierunku budownictwa z całej Polski. Skupia on w sobie młodych inżynierów różnych specjalności, pragnących pogłębiać swoją wiedzę oraz dzielić się swoimi doświadczeniami i pasją do zawodu jaki wybrali. W celu integracji tak licznej grupy młodych, ambitnych ludzi dwa razy do roku organizowane są spotkania Młodej Kadry połączone z konferencjami naukowymi, odbywające się na terenie całej Polski. Aktualnie KM PZITB pragnie również nawiązać współpracę ze swoimi odpowiednikami w innych krajach.  Głównym celem działalności KMK PZITB jest szerzenie wiedzy budowlanej, kreowanie pozytywnego wizerunku współczesnego budowlańca oraz zwiększenie świadomości w zakresie bezpieczeństwa w budownictwie. Nie bez znaczenia jest chęć podkreślenia, iż budownictwo jest zawodem zaufania publicznego. Staramy się również uświadamiać o konieczności stosowania zasad BHP w codziennej pracy. W związku z tymi aspektami organizowane są szkolenia, konferencje jak również wydawane licznie publikacje w prasie branżowej mające na celu propagowanie pozytywnych postaw  wśród przyszłych inżynierów.

       Wśród aktywności młodych inżynierów należy zwrócić uwagę na działalność charytatywną. Od 4 lat KM PZITB organizuje i przeprowadza projekt Workcamp MK PZITB na terenie całej Polski mający na celu pomoc ośrodkom użyteczności publicznej. Wśród wyremontowanych instytucji znajdziemy m.in. domy dziecka, ośrodki wychowawcze i wiele innych. Środki na te cele pozyskiwane są od darczyńców oraz sponsorów, których pozyskujemy własnymi siłami. Jako ludzie pełni zapału oraz ambicji pragniemy również pomóc innym studentom w zdobyciu niezbędnej praktyki wśród renomowanych firm budowlanych w tym celu tworzymy program praktyk.

Każde nasze działanie staramy się kierować do jak najszerszego grona odbiorców, jak również jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej działalności w poszczególnych zakładkach oraz odwiedzenia stron naszych oddziałów.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.