Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Krajowe Zjazdy Naukowo-Techniczne Młodej Kadry Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa są jedną z inicjatyw Komitetu Młodej Kadry PZITB. Są to wydarzenia, które integrują środowiska poszczególnych Kół Młodych PZITB z całej Polski.
Podczas dwóch dni uczestnicy mogą poszerzać swoją wiedzę z zakresu budownictwa, jak również wymienić się doświadczeniami zdobywanymi na swoich rodzimych uczelniach technicznych.

Pierwszego dnia ma miejsce konferencja naukowo-techniczna, na której to dzięki życzliwości największych firm budowlanych w danym regionie, otwartych na współpracę z młodymi inżynierami, delegaci zapoznają się z nowinkami technicznymi branż budowanych. Na konferencji zawsze można liczyć na obecność przedstawicieli Zarządu PZITB danego Oddziału oraz Sekretarza Generalnego PZITB – Wiktora Piwkowskiego.
Dnia 14 października 2016r. w Lublinie odbyła się konferencja „Buduj Bezpiecznie”. Temat ten
był głosem rozsądku i przestrogi co do przyczyn i skutków nieprzestrzegania podstawowych zasad BHP na budowie. Konferencja była połączona z Debatą Oxfordzką, w której to każdy mógł zabrać głos i skonfrontować swoje przemyślenia z innymi.

Dnia 26 maja 2017r. Młoda Kadra PZITB miała okazje przekonać się o dynamizacji miasta Rzeszowa. Innowacyjne rozwiązania oraz kierunek rozwoju miasta podąża w stronę udogodnień dla mieszkańców. Ułatwienia te są bardzo ważne dla osób niepełnosprawnych i starszych, ponadto zachęcają mieszkańców do korzystania z komunikacji miejskiej.

Drugi dzień Zjazdu przeznaczony jest zwykle na zwiedzanie nowopowstałych lub powstających najciekawszych inwestycji budowlanych w danym regionie. To właśnie wtedy każdy ma możliwość obejrzenia ciekawych rozwiązań konstrukcyjnych oraz porozmawiania na ich temat z wykonawcą obiektu.
Takim spotkaniom towarzyszą również wycieczki, gry miejskie, konkursy oraz wspólna zabawa. Jest to dobra okazja do nawiązywania kontaktów z ludźmi, którzy w przyszłości będą stanowili wsparcie branżowe dla siebie nawzajem.
Zjazdy organizowane są dwa razy do roku. Dzięki czemu poszczególni delegaci mogą być ze sobą
w stałym kontakcie i razem działać w strukturach Polskiego Związku Inżynierów i Techników Budownictwa. Ponadto, każdy Oddział organizujący Zjazd ma szansę na wykazanie się swoimi umiejętnościami, organizując tak wielkie wydarzenie. Dodatkowo organizatorzy mogą zdobyć niezwykle cenne doświadczenie oraz rozpocząć współpracę z okolicznymi firmami, które niewątpliwie mogą mieć wpływ na kształtowanie ich przyszłej kariery zawodowej.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.